DATE: May 15, 2016
TIME: 03:00 PM
LOCATION: J. Sterling Morton High School Auditorium, 2423 S. Austin Blvd
VENUE: Operetė
Franz Lehar Operetė – Paganini May 15, 2016

Lietuvių Opera yra viena iš seniausių užsienio lietuvių kolektyvų ir šiemet švenčianti 60 metų jubiliejų.

Profesiniam, valstybės išlaikomam, teatrui reguliarus veiklos tęsimas yra normalus reiškinys, bet emigrantų tautinės grupės sukurtam laisvalaikio operos teatrui ilgaamžiškumas vertinamas kaip išskirtinis reiškinys.

Kviečiame ir tuos, kurie mano , kad jiems nepatinka operinė muzika ir jūs būsite maloniai nustebinti. Šis F. Leharo kūrinys, dar ne karto nebuvo statytas Cikagoje.

Linksmoje operetėje pagrindines roles atliks Nida Grigalaviciute, Raimondas Baranauskas ( Kaunas). Iš Kauno atvyksta visiems gerai pazįstami artistai- Dainius Bervingis Gediminas Maciulevičius, Viktorija Streiča- Jakštienė, Benjaminas Želvys ir Kristina Siurbyte, čikagiškiai Linas Sprindys ir Genovaite Bigenyte. Jau kelinti metai iš eilės savo originaliais pastatymais mus džiugina režisierius Kęstutis Jakštas. Džiaugiamės, kad maloniai sutiko atvykti maestro Julius Geniušas. Scenoje išvysite nepakartojamą Lietuvių operos chorą vadovaujamąJurate Grabliauskiene . ir chorografinę šokių grupę vadovaujamą Giedrė Elekšytė Knieža. Gros Cikagos Simfoninis orkestras su Linda Veleckis Nussbaum.

 


Inormacija dėl bilietų: 773.547.0520 ir 708.692.8934

© 2018 Lithuanian Opera, Co., Inc. All rights reserved.